O serwisie

Nasza nowa strona internetowa poświęcona Miasteczku Wilanów to przemyślana odpowiedź na Państwa oczekiwania. Naszym głównym celem jest dostarczanie bieżących informacji na temat infrastruktury, planów zagospodarowania terenu Wilanowa, a także informowanie o aktualnych wydarzeniach i inicjatywach dotyczących Miasteczka, które mogą mieć znaczenie dla osób myślących o zamieszkaniu na terenie Osiedla, a także już będących mieszkańcami Dzielnicy Wilanów.

Zależy nam, aby mieszkańcy nowopowstałego Miasteczka mieli szybki i łatwy dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji z Dzielnicy. Na naszej stronie umożliwiamy również nawiązanie nowych kontaktów, wymianę sugestii, a także zamieszczanie własnych ogłoszeń.

Biorąc pod uwagę potrzeby mieszkańców Miasteczka Wilanów pragniemy, by nasza nowa strona stała się doskonałym przykładem wcielania w życie przyświecającej nam idei, która zakłada próbę zintegrowania społeczności Miasteczka. Wierzymy, że uczestniczymy w dziele kreowania lepszej przyszłości.

Właścicielem i administratorem serwisu jest POLNORD SA.

Więcej informacji na stronie: www.polnord.pl